Galeria Rodzinne Marzenie

zobacz więcej zdjęć
Będzin Grodzisk

Opis inwestycji - Rodzinne Marzenie

W ostatnich latach, ofert deweloperskich jest coraz więcej. Mamy do wyboru mieszkania, apartamenty, osiedla zamknięte. Do wyboru do koloru. Trudno się zdecydować, a bogactwo ofert w tym nie pomaga. Dlatego też wyjątkowo atrakcyjne oferty cieszą się zainteresowaniem potencjalnych nabywców. Właśnie taką ofertę przygotowała dla Państwa firma CPR INWESTOR. „Osiedle na Łące - Rodzinne Marzenie” budowane jest w Będzinie Grodźcu.

Miła, spokojna okolica, doskonałe usytuowanie pod względem komunikacyjnym. Tylko 5 kilometrów od drogi szybkiego ruchu Katowice – Warszawa, 15 km od Katowic. Całość osiedla składa się z 33 domów. Wszystkie przekazane będą nabywcom w stanie deweloperskim. Śmiało można powiedzieć, że "Osiedle na Łące – Rodzinne Marzenie" to najtańsza oferta na rynku.

Doskonały rozkład pomieszczeń, wykorzystanie każdego metra powierzchni sprawia, że dom jest przytulny, funkcjonalny, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Wykończenie domów inwestor pozostawia nabywcom, przez co ostateczny kształt, wygląd i wyposażenie możecie Państwo dopasować do własnych, indywidualnych potrzeb. Układ domów jest tak pomyślany, aby każdy z mieszkańców czuł się swobodnie i miał trochę przestrzeni do zagospodarowania wokół domu.

Jesteśmy przekonani, że "Osiedle na Łące – Rodzinne Marzenie" to miejsce dla młodych ludzi, którzy rozpoczynają rodzinne życie, ale także dla tych, którzy poszukują spokoju i ciszy lecz w niedalekiej odległości od infrastruktury miejskiej. "Osiedle na Łące – Rodzinne Marzenie" spełni Państwa oczekiwania.